Jdi na obsah Jdi na menu
 


Od roku 2004 chovám králíčky.V roce 2005 jsem měla 1. křečka. Těchto mazlíčků jsem měla už několik a spousta z nich zesnuli. Aspoň smutkem a zdejší památkou na ně vzpomínám a myslím .

1. Zakrslý králík jménem Flíček.
   Narodil se v červnu 2004 a zrádnou nemocí zesnul v říjnu 2004. Jeho barva byla bílá s černými flíčky.
FOTO NENÍ !


2. Zakrslý beránek jménem opět Flíček.
   Byl ze zverimexu. Přesný datum narození neznám , ale vím že jsem si ho koupila ještě v roce 2004. NA Flíčka mám ty nejhezčí vzpomínky. Délka jeho života byla 3 roky. Byl moc hodný sice se nenechal chovat, ale byl to nejvěrnější králíček. S ním jsem byla prprvé venku jako s králíkem. Zemřel tedy v roce 2007. Jeho barva byla bílá se zrzavými flíčky a hnědé uši dolů. 

Obrazek

 

Obrazek3. Zakrslý beránek jménem Ouško

Od smrti Flíčka jsem říkala že už si žádného králíčka nepořídím jenže pak mi bratranec sehnal Ouško byla to samička ale chtěla jsem aby se jmenovala Ouško . Králíček byl opravdu jako Flíček byl úplně stejný a také hodný . Žil od roku 2007 a zemřel roku 2008 co se měla pářit.Dožila se  tedy pouze jednoho roku.

ObrazekObrazek4. Zakrslí beránek Ashley

Králíček Ashley byl společníkem pro Ouško. Byla ze zverimexu a narodila se koncem roku 2007. Skončila na převýchovu u bratrance. Začala být agresivní a kousala tak jsme ji u bratrance už nechaly, ten ji prodal jedné paní . Ashley už žije více jak dva roky, bohužel už ne u mě.

Obrazek

Mezitím jsem se jen rozhodovala mezi Ronaldem a Anuškou mám Anušku a Čertíka a jsem spokojena :).

Křečky jsem měla 3 :

1. Chloupek

 V roce 2005 jsem si koupila prvního křečka kterého jsem měla 2 roky tedy do roku 2007. Byl to džungarský křeček.

Obrazek

Je to ta malá myšička vedle tehdejšího Flíčka.

2. Křeček Týna
V roce 2007 jsem měla druhého křečka Týnu. Měla jsem ho rok. Umřel v roce 2008. Byl to křeček zlatý.

Obrazek

3. Křeček Chloupek
V roce 2008 jsem si koupila třetího křečka Chloupka. Umřel za rok v roce 2009. Byl to křeček zlatý.

Obrazek


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Measuring Blood Pressure

(Aunsogspectupe, 9. 10. 2018 3:58)

Pression arterielle est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque age votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang par vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/effet-cialis-sur-femme/

Ach jo

(Markééét, 31. 7. 2012 11:44)

To muselo být hrozné aby zi umřelo tolik zvířátek :( :( :(. Když jsem měla svého prvního křečka, pardon tedy své první 4 křečky pořízené ve stejnou dobu první mi umřel po dvou a půl letech a nejstarší měl čtyři a půl. Za nedlouho budu mít svého prvního králíčka, neboť jsem se dozvěděla že kekřečkům mě to moc netáhne... Zjistila jsem to díky bodlince, našemu ježečkovi, díky kterému jsem si uvědomila že mám ráda větší až velká zvířátka, což se potvrdilo tím, když jsme tak jednou ze strejdou jeli ke známým a domů jsme si přivezli dvouměsíční štěňátko Bernského Salašnického pejska Blackieho :D :D :D. Když tak promiň za ukecaný komentář, když se rozepíšu, tak už to nejde zastavit :D :D.

 

 

PortrétPoslední fotografie
Archiv

Kalendář
<< září / 2019 >>